Ваш репетитор
 

Программирование
Языки программирования(044) 362-98-73
Часы работыГодини роботи:
сз 08:00 додо 22:00


Отзывы о репетиторах по программированию

Все отзывыВсе відгуки  |  Статистика отзывовСтатистика відгуків  |  Добавить отзыв о репетитореДодати відгук про репетитора  |  Добавить отзыв о сервисеДодати відгук про сервіс  |  Найти отзывы по репетитору (ФИО)Знайти відгуки про репетитора (ПІБ):
Отзывы, написанные на сайте rovno.repetitors.info лично клиентами «Ваш репетитор»
Каждый письменный отзыв перед публикацией проходит обязательную проверку на неподдельность. Анонимные сообщения не рассматриваются. Тексты не редактируются и не фильтруются — все прошедшие проверку публикуются «как есть».
Відгуки, написані на сайті rovno.repetitors.info особисто клієнтами «Ваш репетитор»
Кожен письмовий відгук перед публікацією проходить обов'язкову перевірку на непідробленість. Анонімні повідомлення не розглядаються. Тексти не редагуються і не фільтруються — всі, які пройшли перевірку, публікуються «як є».
Ефремов Владислав Сергеевич   (программирование)
Владислав Сергійович є чудовою людиною і прекрасним репетитором. Завдяки його допомозі я зрозуміла матеріал з певного предмету і досягла високих результатів при здачі сесії.Він є професіоналом своєї справи. Старався розповісти і показати на всі 100%. Здала сесію на УРА, рекомендую всім кому потрібна допомога, і можу запевнити що вистачить лише декілька занять, щоб досягти результату. Дуже і дуже велике ДЯКУЮ Владиславу Сергійовичу!
Валентина
16 июня 2016, № 760996
Полезный отзыв?  Да | Нет
Спасибо за ответ!

Мобильная версия © 2005–2019 «Ваш репетитор» – РовноРівненська область 88005057283
88005057284